1688-1838 3 db régi nyomtatvány(Der in Römische Hofen ausgekleidete Ungarische Libertiner, Oratio funebris... Alexandri a Rudna et Divék-Újfalu, rendszabás)
cca 1750-1850 Joseph Kollanetz (?-?): Gonzaga Szent Alajos csodája, rézmetszet, 15.5x8.5 cm./ cca 1750-1850 Joseph Kollanetz (?-?): St. Aloysius Gonzaga, copper engraving, 15.5x8.5 cm.
1802 Utasítás A' Lotteria bé-szedő Uraknak részére az újj osztályos Lotteria eránt. Az 1802-ben átalakított császári lottó útmutatása, utasításai a díjbeszedők részére. 3 p. 32x20 cm.
1802 "A Lotteria játéknak szükséges rendtartása" A császári lottéria játék átalakításáról szóló utasítás a 12 krajcáros érme forgalomból való kivonása miatt. 5 p. 36x23 cm.
cca 1810 "Rendelmény a' Felséges Király Parancsolatból, rendes Elintzés, és a' leg szoros'b Fel-vigyázás végett." Rendelkezések a császári lottó szabályainak szigorítására, illetve esetleges csalások visszaszorítására vonatkozóan. 33x21 cm.
Ludwig van Beethoven 9. Szimfónia partitúra. Eulenburg's kleine Partitur-Ausgabe. Leipzig, 1824, Ernst Eulenburg. A borítója pótolt, a gerinc és a borító nincs egybekötve, a kötése sérült, a könyvtest szétvált.
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
cca 1850-1900 Régi Szent Tarziciusz szentkép, Párizs, Boumard et Fils, francia nyelven, 12x8 cm./ cca 1850-1900 Antique St Tarcisius Holy Card, Paris, Boumard et Fils, in French language, 12x8 cm.