1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
1875 Az "Erdélyi Gazda" c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
1875 Az 1874. évi XXXIII. törvényczikk az 1848. évi V. törvényczikk és az erdélyi II. törvényczikk (a választási törvény) módosításáról és kiegészítéséről. Bp., Ráth Mór. 64 p.