Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
Czímer Károly: A művelődés és művészet története mindkét nembeli ifjúság számára. Bp. 1897. Franklin. 192 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
A Magyar Turista Szövetség és Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület nemzetközi alpin kiállítása. Budapest 1930. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1951. Budapest, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Néhány lapja kiszakadt, ragasztott.
Gereben Márton: Vers-színek. Válogatás tíz nyugatos költő verseiből. Bp., 1997, Láng Kiadó. Sorszámozott, 245. sz. példány, készült 600 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
Albert Kapr: Deutsche Schriftkunst. Dresden, 1955, Veb Verlag der Kunst. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötésben. / In German language. Linen-binding.
Ugo Nebbia: La XVI Esposizione Internazionale D'Arte Venezia MCMXXVIII. Milano-Roma, 1928, Luigi Alfieri & C. Olasz nyelven, magyar művészekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. Javított gerinccel, kissé viseltes borítóval. / In Italian language, paper binding. Slightly damaged spine and slightly worn cover.
Barátom, Picasso. Juan Gyenes fényképes emlékezései. Szerk.: Marosi László. Bp., 184, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Werner Hofmann: A modern művészet alapjai. Bevezetés a modern művészet szimbolikus formáinak világába. Budapest, 1974, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben.