Anneliese Kocialek: Wilhelm Busch album. Berlin, é.n., Kinderbuchverlag. 13. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, rajzokkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. / Hardback, in german language.
René Simmen: Die Welt im Puppenspiel. Zürich, 1972, Silva-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, gazdag képanyaggal, német nyelven./ Linenbinding, with paper cover, in german language.
Flüeler, Niklaus: Grosse Photographen unserer Zeit: Werner Bischof. Luzern - Frankfurt a. M., 973, Bucher (Bibliothek der Photographie 6.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Ettore Camesasca: Das Haus. Vom Pfahlbau bis zur Wohnmaschine. 1971, Bertelsmann Kunstverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, with paper cover, in german language.
Jarmila Blazková: Wandteppiche. Fordította Anna Albertová. Prága, 1957, Artia. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. / Linen-binding, in paper cover, the paper cover is raunchy. in german language.
Korshunova, T. T.: Kostyum v Rossii XVIII - nachala XX veka. Costume in Russia 18th - early 20th centuries from the Ermitage Collection. Leningrad, 1979, Hudozhnik RSFSR. Vászonkötésben, védőborítóval, karton tokban, jó állapotban.
Ars Romae Pittura. Kiadói füzött papírkötés, kissé viseltes borítóval, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. 40 db egészoldas fekete-fehér fotó a római művészetről.
Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval.