https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 104

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fényképtár 12.: Pólya Zoltán. Bp., 2001, Intera. Papírkötésben jó állapotban.
1
15280.

Fényképtár 12.: Pólya Zoltán. Bp., 2001, Intera. Papírkötésben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fényképtár 20.: Kovács László: Különben minden nagyszerű / All Else is Wonderful. Bp., 2003, Interart. Papírkötésben jó állapotban.
1
15281.

Fényképtár 20.: Kovács László: Különben minden nagyszerű / All Else is Wonderful. Bp., 2003, Interart. Papírkötésben jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Iréne Jakab: Dessins et peintures des aliénés. Analyse au point de vue psychiatrique et artistique. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, francia nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in french language.
1
15282.

Iréne Jakab: Dessins et peintures des aliénés. Analyse au point de vue psychiatrique et artistique. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban, francia nyelven. / Linen-binding, in paper cover, in french language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db:  Borsos Miklós életműve. A katalógus Salamon Nándor munkája. Győr, 1979, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.  Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Művészet kiskönyvtára 62. Bp., 1971, Corvina. Kiadói papírkötés.  Herbert Read: A modern festészet. Fordította Gottschlig Ferenc. Bp., 1972, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15283.

Vegyes művészeti könyvtétel, 3 db: Borsos Miklós életműve. A katalógus Salamon Nándor munkája. Győr, 1979, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Aknai Tamás: Rippl-Rónai. Művészet kiskönyvtára 62. Bp., 1971, Corvina. Kiadói papírkötés. Herbert Read: A modern festészet. Fordította Gottschlig Ferenc. Bp., 1972, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Török József: Katolikus templomok Magyarországon.Budapest, 1992, Hegyi és Társa Kiadó.Kiadói papírkötésben, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva.
1
15284.

Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Török József: Katolikus templomok Magyarországon.Budapest, 1992, Hegyi és Társa Kiadó.Kiadói papírkötésben, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.
1
15285.

Werner Ruppelt: Eduard Fischer - Küstümplasitken für das Theater. Berlin, 1975, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, 18 db diamelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, in carton case, with 18 piece of slides, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rolf Mäser: Altsächsische Marionetten. Aus der Puppentheatersammlung der Staatlichen Kunstsammlungen Dresden. Die Schatzkammer 31. Leipzig, 1977, Prisma-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
1
15286.

Rolf Mäser: Altsächsische Marionetten. Aus der Puppentheatersammlung der Staatlichen Kunstsammlungen Dresden. Die Schatzkammer 31. Leipzig, 1977, Prisma-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.
1
15287.

Smolka János: Mesegép a valóságban. Bp., é.n., Cserépfalvi, 240 p. Kiadói papírkötésben. Több helyütt javított példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.
1
15288.

Grandville, J.J.: Les Fleurs animees. I. Paris, 1847. Gonet. 28 színezett acélmetszettel. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. jó állapotban / 28 colored steel engraving. In gold plated linen binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barát, Éber, Takács: A művészet története. I-II. kötet. Az ókor művészete. A kelet művészete. Európa művészete. 176 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadó egészvászon kötésben.
1
15289.

Barát, Éber, Takács: A művészet története. I-II. kötet. Az ókor művészete. A kelet művészete. Európa művészete. 176 egyszínű és 16 színes táblával. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadó egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
1
15290.

Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lővei Pál (szerk.): Horler Miklós Hetvenedik születésnapjára. Tanulmányok. Művészettörténet - Műemlékvédelem. Budapest, 1993, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Kiadói papírkötés, 505 p.
1
15291.

Lővei Pál (szerk.): Horler Miklós Hetvenedik születésnapjára. Tanulmányok. Művészettörténet - Műemlékvédelem. Budapest, 1993, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Kiadói papírkötés, 505 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse