https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 83

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
1
15586.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
15587.

Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. II. Bp. 1891-1902. K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
15588.

Heller Ágost: A physika története a XIX. században. II. Bp. 1891-1902. K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
1
15589.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói foltos-szakadozott papírkötésben.
1
15590.

Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói foltos-szakadozott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Környezetvédelmi Lexikon I-II. Szerk.: Láng István. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1
15591.

Környezetvédelmi Lexikon I-II. Szerk.: Láng István. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: A természet könyve. Ég és föld. Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói picit kopott félvászon kötés. Ex libris bejegyzéssel.
1
15592.

Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: A természet könyve. Ég és föld. Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói picit kopott félvászon kötés. Ex libris bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.
1
15593.

Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon  kötés.
1
15594.

Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15595.

Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
1
15596.

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és  118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.
1
15597.

Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és 118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse