https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 83
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1246609
15586
291
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1145212
15587
291
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1404664
15588
291
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. II. Bp. 1891-1902. K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1291395
15589
291
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1295646
15590
291
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói foltos-szakadozott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1434198
15591
291
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Környezetvédelmi Lexikon I-II. Szerk.: Láng István. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1408334
15592
291
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: A természet könyve. Ég és föld. Budapest, é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói picit kopott félvászon kötés. Ex libris bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1354220
15593
291
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.
Das Lot is nicht erreichbar
1391071
15594
291
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1519837
15595
291
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1263657
15596
291
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
Das Lot is nicht erreichbar
1461097
15597
291
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és 118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse