Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 83

15562.

Rufpreis:
2 400 HUF

15563.

Rufpreis:
1 800 HUF

T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15564.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vasas Samu: Népi gyógyászat. Kalotaszegi gyűjtés. Bukarest, 1985, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papírvédőborítóval, jó állapotban.
15565.

Rufpreis:
1 000 HUF

15566.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története. (1945-1975.) Szerk.: Dr. Székely Sándor. Bp., 1976, Semmelweis Orvostudományi Egyetem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, rézplakettel, kissé kopottas aranyozással, az egyetemi professzorok életrajzával és fekete-fehér fotóival.
15567.

Rufpreis:
1 000 HUF

15568.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács György, Heltay István: A mezeinyúl. Ökölúgia, gazálkodás, vadászat. Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15569.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.
15570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexits György: Bolyai János világa. Bp., 1977, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15571.

Rufpreis:
2 000 HUF

15572.

Rufpreis:
4 000 HUF

15573.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF