https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 83

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
1
15574.

Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
15575.

1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Bolyai-könyv: Bibliographia Bolyaiana 1831-1960. A Bolyai-geometria szakirodalának jegyzéke. Összeáll.: Pálffy Ilona - Pálffy Miklós. Bp., 1962, OSzK (Új bibliográfiai füzetek 5.). Papírkötésben, jó állapotban.; Fráter Jánosné: A Bolyai-gyűjtemény (K 22-K 30). Bp., 1968, MTAK Könyvtára (A MTAK Könyvtára Kézirattárának katalógusai 4.). Szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15576.

2 db Bolyai-könyv: Bibliographia Bolyaiana 1831-1960. A Bolyai-geometria szakirodalának jegyzéke. Összeáll.: Pálffy Ilona - Pálffy Miklós. Bp., 1962, OSzK (Új bibliográfiai füzetek 5.). Papírkötésben, jó állapotban.; Fráter Jánosné: A Bolyai-gyűjtemény (K 22-K 30). Bp., 1968, MTAK Könyvtára (A MTAK Könyvtára Kézirattárának katalógusai 4.). Szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15577.

Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.
1
15578.

Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
15579.

Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.
1
15580.

Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.
1
15581.

Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
1
15582.

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal.  Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.
1
15583.

Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal. Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
1
15584.

Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.
1
15585.

Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse