Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1530704
30527
290
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1970. "BKV Hűségérem" Br érem dísztokban (36mm) T:1-
1530718
30528
290
Numismatik
~1970. "BKV" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (97mm) T:2
1531089
30529
290
Numismatik
1970. "25 éve szabad Pápa 1945-1970" festett Hollóházi plakett, jelzett, eredeti kicsit sérült dobozában (177mm) T:2
1455972
30530
290
Numismatik
1970. "A Kábelipar területén végzett hűséges munkáért 1945-1970." Br emlékérem, bronz tálba hegesztve, akasztóval (emlékérem:90mm, tál:247mm) T:2,2- 1411550
30531
290
100
Numismatik
1972. "25 éves a magyar népgazdasági tervezés 1947-1972" fém plakett dísztokban (60mm) T:2
1530737
30532
290
Numismatik
1972. "BKV Előre SC - I. Tömegsporttalálkozó 1972." festett, jelzett Hollóházi porcelán plakett, dobozában (88mm) + 1973. "Centenáriumi Üzemi Kispályás Bajnokság 1. Csop. - Labdarúgás II." BKV Előre SC festett, jelzett Hollóházi porcelán plakettje, dobozában (60mm) T:2 1480330
30533
290
Numismatik
1973. "Könnyüipari Szervezési Intézet Budapest 1963-1973" Br plakett eredeti dísztokban (61x91mm) T:1-
1480116
30534
290
Numismatik
1975. "MMG (Mechanikai Mérőműszerek Gyára) Automatika Művek 75 éves" Br plakett (102x121mm) T:2 patina
1531292
30535
290
Numismatik
1976. "Száz éves a Telefongyár 1876-1976" Br emlékplakett (89mm) T:2
1528696
30536
290
Numismatik
1980. "Erdélyért! / Szabad Magyarország váltó pénze 1956. október 24-e és november 7-e között - 925 ezüst garas" Ag(?) emlékérem (38mm) T:PP patina 1531287
30537
290
Numismatik
1980. "Az 1705-ös Szécsényi Országgyűlés Emlékére / Forgách-Kastély - Kubinyi Ferenc Múzeum" ezüstözött fém emlékérem, nem lezárt műanyag ÁPV tokban (32mm) + 2010. "II. Rákóczi Ferenc 1676-1735 / Rodostó - Tekirdag" Br emlékérem (29mm) 1531085
30538
290
Numismatik
1981. "1961-1981 - MN-1110 (1. honi légvédelmi hadtest harcálláspont)" Br plakett, eredeti dobozában (145mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF