30529.
Beendet 290. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
1970. "25 éve szabad Pápa 1945-1970" festett Hollóházi plakett, jelzett, eredeti kicsit sérült dobozában (177mm) T:2