Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1530825
30551
290
4200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP 1472496
30552
290
4200
Numismatik
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP 1531260
30553
290
Numismatik
1991. "II. János Pál látogatása hazánkban" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "IN GRATAM VISITATIONIS MEMORIAM HUNGARIAE JAURINI" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1267251
30554
290
100
Numismatik
1512312
30555
290
Numismatik
1498640
30556
290
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
1528907
30557
290
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1(PP) 1478779
30558
290
Numismatik
1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott fém emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:2
1511622
30559
290
15000
Numismatik
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,66g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,6g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP) 1528904
30560
290
Numismatik
1529154
30561
290
Numismatik
1512353
30562
290
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF