Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 112

A régi Salgótarján képes levelezőlapokon. The old Salgótarján in Postcards. Stary Salgótarján Na Pohladniciach. Szerk.: Dupák Gábor. Salgótarján, 1996, Balassi Bálint Könyvtár. Kiadói papírkötés, magyar, angol és szlovák nyelven.
15060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

15063.

Rufpreis:
2 400 HUF

John Hagenbeck: India szigetvilága. (Ceylontól szumátráig.) Világjárók. Utazások és kalandok. Fordította Halász Gyula. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas gerinccel.
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Georg Schweinfurth: Afrika szívében. Fordította Halász Gyula. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koncz Ákos: Elbeszélések Debrecen multjából I-II. (Egy kötetben) Elbeszélések az ifjuság részére. Budapest, 1912, Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 76+74 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, intézményi bélyegzővel.
15066.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db egzotikus népekkel kapcsolatos könyv: Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Budapest, é.n., Tolnai Nyomda. Illusztrált kiadói kartonált kötésben. Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, Leblang Könyvkiadó vállalat. az 1932-es kiadás reprintje. Kiadói papírkötésben.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bíró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedűs Lóránt előszavával. II. kiadás. Bp., Hungária. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF

15069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Csongrád megyei - Makói Városi Tanács. Kiadói papírkötés, 39 p.1821-es reprintje. A könyvben Jámboriné Balog Tünde 4 db. fekete-fehér illusztrációjával.
15070.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
15071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF