Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 112

Dedek Crescens Lajos: Kolostorból kolostorba. Úti rajzok. Festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél szakadt, címlap szakadt, illusztrált, kopottas állapotban.
15036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
15037.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok, és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle, 79 p. Átkötött korabeli félvászon kötés.
15038.

Rufpreis:
2 400 HUF

15039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Átkötött egészvászon-kötésben, egészoldalas fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal.
15040.

Rufpreis:
1 000 HUF

15041.

Rufpreis:
800 HUF

Venezia/Venedig und Umgebung. Griebens Reiseführer 106. Berlin, 1926, Grieben. 9. kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötés, egy szakadozott térképmelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, with a damaged map, in german language.
15042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15043.

Rufpreis:
800 HUF

Labdarúgó Almanach 1985. Bp., Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötés.
15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

15045.

Rufpreis:
3 000 HUF

15046.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pápai Miklós dr.: Budai hegyek. Útikalauz. Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben
15047.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF