Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Dr. Szőnyi Ottó: Pécs. Utmutató a városban és környéken. Pécs, (1920), Danubia, XVI+112 p.+ 2 kihajtható melléklet. Átkötött egészvászon-kötésben, egészoldalas fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal.
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.
Venezia/Venedig und Umgebung. Griebens Reiseführer 106. Berlin, 1926, Grieben. 9. kiadás. Kiadói kissé sérült gerincű papírkötés, egy szakadozott térképmelléklettel, német nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, with a damaged map, in german language.
Karl Baedeker: Mittelitalien und Rom. Leipzig, 1927, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, számos egészoldalas és kihajtható térképpel, továbbá számos tervrajzzal, alaprajzzal, és tátképpel, valamint a császárokat és a pápákat tartalmazó táblával. Jó állapotban.