Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 112

15048.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes utikönyv tétel, 3 db:  Nina Nelson: Egyiptom. Bp., 1995, Cartographia. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel. Inge Klostermeier: Egyiptom. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.  Martin Amode: Dalmácia. Polygott útikalauz. Bp. 1991, Pegazus. Kiadói papírkötés.
15049.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, kissé foltos aranyozott egészvászon-kötésben. Néhány ceruzás bejegyzéssel.
15050.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Panoráma utikönyvsorozatok tétel, 6 db:  Czellár Katalin: Sopron. Panoráma magyar városok sorozat. Bp, 1982, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.  Bács Gyula: Varsó. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1979, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.  Soproni János, Fajth Tibor: Athén. Külfödi városkalauz sorozat. Bp, 1988, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Moldoványi Ákos: Londontól Londonig. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., 1991, Panoráma. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Németh Adél: Burgenland. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., 1990, Panoráma. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Makó Bálint, Dallos Attila: Tunézia. Harmadik kiadás. Panoráma "mini" útikönyvek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés. Harmadik kiadás.
15051.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes útikönyyv tétel, 2 db:  Jan Adamczewski: Illustrowany prezwodnik po Krakowie. Warsawa, 1989, Wydawnitctwo Interpress. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, lengyel nyelven. Krakkó útikönyv. / Paperbinding, in polish language. Eleni Palaszka- Papasztathi: Akhilleon: történet és legenda. Bp., 1995, Lola Kiadó. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva.
15052.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos félvászon kötés. Jó állapotban.
15053.

Rufpreis:
1 000 HUF

15054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Plan de Paris par Arrondissement. Nomenclature des rues avec la station du métro la plus proche. Bois de Boulogne avec Répertoires. Paris, é.n., A. Leconte et Guilmin. Kiadói egészvászon kötés, utcanevek jegyzékével, számos térképpel, köztük egy nagyméretű kétoldalas térképpel (38x49 cm.), kissé sérült kötéssel, francia nyelven, de egyébként jó állapotban. /  Linen-binding, in french language.
15055.

Rufpreis:
1 000 HUF

Carl R. Raswan: Im Land der Schwarzen Zelte. Mein Leben unter den Beduinen. Berlin, 1934, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in good condition, in german language.
15056.

Rufpreis:
800 HUF

15057.

Rufpreis:
1 000 HUF

15058.

Rufpreis:
800 HUF

Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF