Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 107

15194.

Rufpreis:
800 HUF

Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15195.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdődy Gábor: "Én csak fáklya tartó voltam". Kossuth Lajos, a magyar polgári forradalom és szabadságharc irányitója. (1848-1849). Bp., 2006, ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15196.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Színháztörténet 1790-1873. Szerk.: Kerényi Ferenc. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15197.

Rufpreis:
2 000 HUF

15198.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marjai Imre - Pataky Dénes: A hajó története. Bp., 1973, Corvina. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, szakadozott térképpel. Jó állapotban.
15200.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Széll Sándor: Buda ősi magyar város, ősi magyar neve 1686-1936. h.n., [1938], Szerzői kiadás, Marosi-ny., 15 p. Tűzött papírkötés.
15201.

Rufpreis:
2 000 HUF

15202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Veress Endre: Basta György hadvezér 1903-iki főjelentése és erdélyi kanczelláriájának formula-könve. Pótlékul a Magyar Tudományos Akadémia Basta György hadvezér levelezése és iratai c. kiadványához. Bp., 1914, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 63 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, ragasztott gerincű borítóval.
15203.

Rufpreis:
1 200 HUF

15204.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Laurence Rees: Zárt ajtók mögött. Sztálin és a Nyugat politikai játszmái. Fordította Babits Péter. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírkötésben. Újszerű állapotban.
15205.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF