Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1291512
15182
290
Books: History
1529073
15183
290
Books: History
2003 Hadtörténelmi közlemények. 116. évf., 3-4. szám. Bp., 2003. Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1508242
15184
290
Books: History
Kempelen Béla: A magyar nemes családok IX. kötet. Bp., 1915, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 1530111
15185
290
Books: History
Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, a borító fűzése kissé sérült, laza.
1529027
15186
290
Books: History
Mátyás Király Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+522 p. Kiadói félbőrkötésben, a borítók kopottasak, a II. kötet gerince javított, de alapvetően jó állapotban van. 1529437
15187
290
Books: History
Erzsébet, a magyarok királynéja. Szerk.: Rácz Árpád. Rubicon-könyvek. Bp., 2001, Rubicon-Ház Bt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1529908
15188
290
Books: History
Vegyes történelem tétel, 5 db: Klaus-Jürgen Matz: Ki mikor uralkodott? Kormányzott? Fordította Hulley Orsolya, Pálinkás Mihály. Bp., 1994, Springer Hungarica Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Dömötör Attila: Történelmi lexikon. h.n., 1999, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés. Széttöretett...70 éve. (Trianon, 1920. június 4.) Szerk.: Sárándy György. Bp., 1990, Eötvös. Kiadói papírkötés. Veresegyházi Béla: Magyar csatahelyek kisenciklopédiája. h.n., é.n., Anno. Kiadói papírkötés. Magyrország miniszterelnökei 1848-1990. Szerk.: Dús Ágnes. h.n., 1993, Cégér. Kiadói papírkötés. 1529852
15189
290
Books: History
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1992. Csatolva: Közös miniszterek - horvát bánok - Fiumei kormányzók 1867-1918. Budapest, 1987, Akadémiai Kiadó. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1529394
15190
290
Books: History
1530087
15191
290
3800
Books: History
1530082
15192
290
Books: History
Szabó Gyula: Jakab Antal küzdelme a megmaradásért (ki lesz az utód?). Bp., 2013, Püski. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1529253
15193
290
Books: History
Adolf Hitler. Bilder aus dem Leben des Führers. Library, 1936, Cigaretten-Bilderdienst Altona-Bahrenfeld. Félvászon kötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF