Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Kossuth-díjasok és Állami Díjasok almanachja 1948-1985. Szerk.: Darvas Pálné, Klement Tamás, Terjék József. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15748.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rajk László és társai a népbíróság előtt. Budapest, é.n., Szikra. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval.
15749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
15750.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

15751.

Rufpreis:
2 800 HUF

Endrey Antal: A disznófejű nagyúr. A Wall Street világuralmi törekvései és hazánk. Hódmezővásárhely, 1996, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15752.

Rufpreis:
1 000 HUF

15753.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szalóki Ági: Körforgás. Dalok és mesék. Bp., 2014, Kolibri. Kiadói kartonált papírkötés, cd-melléklettel.
15754.

Rufpreis:
2 800 HUF

15755.

Rufpreis:
5 000 HUF

15756.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szádi: Gulisztán vagy rózsáskert. Fordította Dr. Erdődi Béla. Bp., 1889, Singer és Wolfner. Átkötött papírkötés, kezdő és záródíszekkel, széteső állapotban. A fordító dedikációjával.
15757.

Rufpreis:
1 800 HUF

Egyetemes Regénytár. Almanach az 1890. évre. V. évf., V. és VI. kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Budapest, 1890, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, foltos borítóval, szakadozott lapokkal. A hátsó kötéstábla belsején Marlitt összes regényei c. kiadvány reklámjával, Kunosy Vilmos és Fia, litográfia, 17x11 cm.
15758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Károlyi Amy: -talan, -telen. Bp., Magvető. Dedikált! Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, enyhén kopott állapotban.
15759.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF