Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
Bárd Miklós költeményei. (1887-1913). A költő helyett felesége dedikálásával. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp. 1915. Franklin. 441 p. Kiadói, aranyozott, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszéllel.
Blaskó Mária: Multvári leányok. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói foltos, kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Szádi: Gulisztán vagy rózsáskert. Fordította Dr. Erdődi Béla. Bp., 1889, Singer és Wolfner. Átkötött papírkötés, kezdő és záródíszekkel, széteső állapotban. A fordító dedikációjával.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1890. évre. V. évf., V. és VI. kötet. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Budapest, 1890, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, foltos borítóval, szakadozott lapokkal. A hátsó kötéstábla belsején Marlitt összes regényei c. kiadvány reklámjával, Kunosy Vilmos és Fia, litográfia, 17x11 cm.