Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

2 db Pilinszky-kötet: Pilinszky János összegyűjtött máveeI: széppróza. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 1993, Századvég.; Pilinszky János összegyűjtött művei: beszélgetések.Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 1994, Századvég. Papírkötésben, jó állapotban.
15772.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db könyv: Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940-1970. Bp., 1970, Szépirodalmi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.; Kuklay Antal: A kráter peremén. Gondolatok és szemelvények Pilinszky János verseihez. Sárospatak, 1987, Római Katolikus Egyházi Gyűjtemény. Papírkötésben, jó állapotban.
15773.

Rufpreis:
1 200 HUF

Esterházy Péter: Harmonia caelestis. Bp., 2000, Magvető. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15774.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nádas Péter: Saját halál. Pécs, 2004, Jelenkor. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15775.

Rufpreis:
3 000 HUF

Brown, Dan: Inferno. Bp., 2013, Gabo. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15776.

Rufpreis:
1 400 HUF

4 db grafológiai könyv:  Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk (1985); Csötörtök Csaba: Grafológia (1986); Szepes Mária: Pszichografológia (1990); Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek (é. n.); Giay Rudolf: A grafológia tankönyve (1992), (olt könyvtári példány). Példányonként változó kötésben. Változó, többségében jó állapotban.
15777.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bernáth Aurél: Így éltünk Pannóniában. Kor és Pálya I. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban.
15778.

Rufpreis:
800 HUF

15779.

Rufpreis:
1 200 HUF

15780.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Marketing Reklám. Ötnyelvű értelmező szótár. Szerk.: Dr. Vigh Béla. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15781.

Rufpreis:
800 HUF

Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Budapest, 1899-1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.Társulat. Második kiadás. Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, a borítók kopottak, az I. kötet hátsó borítója kissé foltos, a gerince kissé sérült, a hátsó szennylapja hiányzik, az előzéklapja javított, a II. kötet elülső belső kötéstábláján és a szennylapján firka.
15782.

Rufpreis:
6 000 HUF

15783.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF