Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Hegedűs Lóránt: Glória. A szerző nagyanyjának dedikált példány. Bp., 1932. Singer és Wolfner. Aranyozott egészvászon kötésben, ex librissel és könyvről szóló beragasztott kritikával
15736.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bessenyei György: Az embernek próbája. Kiad.: Harsányi István. Bp., 1912, MTA (Régi magyar könyvtár 30.). Papírkötésben, jó állapotban, felvágatlan példány.
15737.

Rufpreis:
2 000 HUF

15738.

Rufpreis:
6 000 HUF

15739.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ifj. Hegedűs Sándor: A réztornyu kastély. Hugának, Hegedűs Rózsának dedikált. Bp., 1913. Singer és Wolfner Egészvászon kötésben
15740.

Rufpreis:
3 000 HUF

Demse Márton: Somoskai tél. Kézdivásárhely, 2007, Zelegor. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben.
15741.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lengyel András: A mindennapok szemüvegkészítői. Sajtótörténeti tanulmányok. Bp., 2013, Nap Kiadó (Magyar esszék). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15742.

Rufpreis:
1 800 HUF

15743.

Rufpreis:
1 200 HUF

E. M. Forster: Indiai kaland. Fordította Csánk Endre. Bp. ,é.n., Béta Irodalmi Élet Rt. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15744.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ben Byön Deloc: Az ember részei. h.n., 2003, Kalkuter. Kiadói kartonált papírkötés.
15745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hevesi Sándor: Elzevir. Történet egy antikváriusboltból 3 felvonásban. Műkedvelők Színháza. Bp., é.n.[1928], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.
15746.

Rufpreis:
2 000 HUF
30

Jean de La Fontaine: Fables choises. Válogatott mesék. Fordította Radnóti Miklós. Kétnyelvű Remekművek 3. Bp., [1943], Franklin. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ex libris-szel. Első kiadás.
15747.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF