Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

A magyar turista kultúra keletkezése és a Szittnya-osztály Selmecbányán Tiranon előtt az ezeréves Nagymagyarországban. Szerk. és összegyűjtötte: Tirts Rezső. Dr. Cholnoky Jenő bevezetőjével. Bp., 1943,"Élet"-ny., 198 p.+ 1+XXVIII+1 t.+ 1 térképvázlat (kétoldalas.)+7 p. Fekete-fehér fotókkal. Modern aranyozott gerincű egészvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték (a hátoldala javított), jó állapotban. Tirts Rezső névbélyegzőjével, tisztelet példány a szerzőtől (bélyegző) Dr. Lengyel Géza (1884-1965) egyetemi tanár, botanikus részére.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor