1899 Turista Közlöny. Turista tanügyi folyóirat. VI. évf. 1-12. sz. 1899. január-december. Szerk.: Moussong Géza. Kiadta: Magyar Tanítók Turista Egyesülete. Bp., Eckstein Bernát és Fia-ny., 8+288 p.+XII t. Kopottas félvászon-kötés, kis hiánnyal a címlapon, egy-két helyen aláhúzással, bejegyzéssel.