Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumag... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Bucher/Bucher-Geschichte~12123/Magyar-Tortenelmi-Tanulmanysorozat-I-kotet--Padanyi-Viktor-Dentumagyaria--Buenos-Aires-19~II1766714
1766714
15113
29
Books: History
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria.
[Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal
: vörös_iván