Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria. [Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván