Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

14

Beschreibung:

Dr. Georg Ludwig Jerrer: Die Weltgeschichte für kinder. I-II. rész. Nürnberg, 1840, Friedrich Campe, XIV+514 p.+12 t.(acélmetszetek) + XIV+670 p.+ 12 t.(acélmetszetek) Német nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopottas borítóval, kopottas, sérült gerinccel, a két címképen kis hiány, a lapok foltosak./ Contemporary half-leather-binding, with worn cover, with worn and damaged spine, the title images damaged, spotty pages, in German language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor