Bertrand Russel: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I.-II. kötet. Ú... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Bucher/Bucher-Geschichte~12123/Bertrand-Russel-Egy-evszazad-elettortenete-1814-1914-I-II-kotet-Uj-vilagkonyvtar-soro~II1740765
1740765
15109
29
Books: History
Beschreibung: Bertrand Russel: Egy évszázad élettörténete 1814-1914. I.-II. kötet. Új világkönyvtár sorozat. Bp., é. n., Révai. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Borítóján javított szakadások.
: tánczos_gábor