Tétel

Katalognummer:

11924.
Beendet 29. Gross-Auktion
Drucksachen

Rufpreis:

8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD

Beschreibung:

1858 Allgemeine Muster-Zeitung. Album für weibliche Arbeiten und Moden. 1858., 15. évfolyam. 1-24. szám. Stuttgart, 1858, Engelhorn&Hochdanz, VIII+384 p.+ 12. t. (színezett acélmetszet.) Szövegközti fametszetekkel illusztrálva. Német nyelven. Kopottas félvászon-kötésben, foltos, egy-két szakadozott lappal. A jelzett szabásminta-mellékleteket nem tartalmazza. / In German, Worn half-linen binding, with some torn pages.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta