1842 Erdélyi kalendárium 1842-ik esztendőre. Új és Ó kalendráiom krisz... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~11787/1842-Erdelyi-kalendarium-1842-ik-esztendore-Uj-es-O-kalendraiom-krisztus-urunk-szuletese-u~II1744482
1744482
11923
29
Printed Materials
Beschreibung: 1842 Erdélyi kalendárium 1842-ik esztendőre. Új és Ó kalendráiom krisztus urunk születése után 1842-dik 365 napokból álló közönséges esztendőre, mely Erdélyre, Magyarországra és más tartományokra alkalmaztatott.
I. A tizenkét hónapok.
II. Toldalék:
1. Az 1842-ik közönséges évbeli kalendáriumhoz.
2. Erdélyben, és Magyarország' nevezetesebb várossaiban esni szokott vásárok hónaponként 1842-dik esztendőre.
3. A' felséges uralkodó Austriai ház.
III. Magyar Kronika a' Krisztus születése után.
IV. Az Erdélyi N. Fejedelemségbeli tartományi és kamarai fÅ‘ kormány és törvészékek 's tisztviselÅ‘k névtára. Kolozsvár, Evang. Reform. Kollégyom'. Kiadói kartonált papÃrkötés, kissé kopottas borÃtóval, de alapvetÅ‘en jó állapotban.
: pintér_henrietta