https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

1842 Erdélyi kalendárium 1842-ik esztendőre. Új és Ó kalendráiom krisz...

Es ist verkauft

Katalognummer:

11923.
Beendet 29. Gross-Auktion
Drucksachen

1

Rufpreis:

4 000 HUF

Zahl der Gebote:

20

Beschreibung:

1842 Erdélyi kalendárium 1842-ik esztendőre. Új és Ó kalendráiom krisztus urunk születése után 1842-dik 365 napokból álló közönséges esztendőre, mely Erdélyre, Magyarországra és más tartományokra alkalmaztatott. I. A tizenkét hónapok. II. Toldalék: 1. Az 1842-ik közönséges évbeli kalendáriumhoz. 2. Erdélyben, és Magyarország' nevezetesebb várossaiban esni szokott vásárok hónaponként 1842-dik esztendőre. 3. A' felséges uralkodó Austriai ház. III. Magyar Kronika a' Krisztus születése után. IV. Az Erdélyi N. Fejedelemségbeli tartományi és kamarai fő kormány és törvészékek 's tisztviselők névtára. Kolozsvár, Evang. Reform. Kollégyom'. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, de alapvetően jó állapotban.

Teilen:

Facebook

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pintér_henrietta

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse