Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1493425
30614
289
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosházi csoportja / ...Minden javítás kivihetetlen, mely nem gyökeres. Eötvös József 193-1971" peremén jelzett Ag emlékérem (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH2
1464728
30615
289
Numismatik
Rajki László (1939-) 1991. "Békés megyei ÁFÉSZek Szövetsége" Ag emlékérem (35,63g/0.835/42mm) T:2(PP)
1524970
30616
289
5500
Numismatik
Rajki László (1939-) 1994. "100 éves a K.É.E. Budai Arborétuma / Räde Károly 1864-1946." aranyozott Br emlékplakett (80mm) T:2 kis oxidáció 1488577
30617
289
Numismatik
1524979
30618
289
Numismatik
Rajki László (1939-) 2008. "Budapest Floralia 2008. III. díj" Br díjplakett hátoldalán beakasztó rúddal (99mm) T:2 kis ph. 1510316
30619
289
Numismatik
1522947
30620
289
Numismatik
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Than Károly 1834-1908 / A magyar gyógyszerkönyv centenáriumára 1971 - Magyar Gyógyszerészeti Társaság" Br emlékérem dísztokban (88m) T:1- 1524967
30621
289
Numismatik
Rétfalvi Sándor (1941- ) DN "Pécsi Katedrális" kétoldalas Br plakett. "CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV" (115mm) T:2 1510318
30622
289
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1986. "XII. század Angyal - Pécsi Románkori Kőtár" Br plakett, cizelállatlan (91mm) T:2 patina
1510315
30623
289
Numismatik
Soltra E. Tamás (1955-) 1986. "X. Művésztelep Kőszeg 1986" Br emlékérem, cizelállatlan (76mm) T:2 peremen kis anyagfelesleg
1524957
30624
289
Numismatik
Szabolcs Péter (1942- ) 1981. "Országos Traumatológiai Intézet 1956-1981" Br plakett (109x135mm) T:1
1462400
30625
289
Numismatik
Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Kossuth Lajos / Születése 190. évfordulójára" Cu emlékérem, műanyag tömbben (39mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF