Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 154

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosházi csoportja / ...Minden javítás kivihetetlen, mely nem gyökeres. Eötvös József 193-1971" peremén jelzett Ag emlékérem (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH2
30614.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rajki László (1939-) 1991. "Békés megyei ÁFÉSZek Szövetsége" Ag emlékérem (35,63g/0.835/42mm) T:2(PP)
30615.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rajki László (1939-) 1994. "100 éves a K.É.E. Budai Arborétuma / Räde Károly 1864-1946." aranyozott Br emlékplakett (80mm) T:2 kis oxidáció
30616.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

30617.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rajki László (1939-) 2008. "Budapest Floralia 2008. III. díj" Br díjplakett hátoldalán beakasztó rúddal (99mm) T:2 kis ph.
30618.

Rufpreis:
5 000 HUF

30619.

Rufpreis:
6 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Than Károly 1834-1908 / A magyar gyógyszerkönyv centenáriumára 1971 - Magyar Gyógyszerészeti Társaság" Br emlékérem dísztokban (88m) T:1-
30620.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rétfalvi Sándor (1941- ) DN "Pécsi Katedrális" kétoldalas Br plakett. "CATHEDRALIS QUINQUE ECCLESIENSIS PÉCS / DEI GENITRIX IM CUBICULO CHRISTI E SEC IV" (115mm) T:2
30621.

Rufpreis:
5 000 HUF

Soltra Elemér (1922-2013) 1986. "XII. század Angyal - Pécsi Románkori Kőtár" Br plakett, cizelállatlan (91mm) T:2 patina
30622.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Soltra E. Tamás (1955-) 1986. "X. Művésztelep Kőszeg 1986" Br emlékérem, cizelállatlan (76mm) T:2 peremen kis anyagfelesleg
30623.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szabolcs Péter (1942- ) 1981. "Országos Traumatológiai Intézet 1956-1981" Br plakett (109x135mm) T:1
30624.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ifj. Szlávits László (1959-) DN "Kossuth Lajos / Születése 190. évfordulójára" Cu emlékérem, műanyag tömbben (39mm) T:2
30625.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF