Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1416891
30662
289
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (0.640), plombált műanyag tokban T:1 patina 1508509
30663
289
Numismatik
1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (107mm) T:1- 1417308
30664
289
Numismatik
1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), plombált műanyag tokban T:1 1493666
30665
289
Numismatik
1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1
1527355
30666
289
Numismatik
1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza - Szabolcs vezér" hollóházi porcelán plakett (62mm) + 2000."SFOR Hungary - Magyar Műszaki Kontingens parancsnokától - Műszaki nap" mázzal bevont kerámia plakett (86mm) T:1- 1434450
30667
289
Numismatik
1988. "A finn-magyar gyógyszálló alapkőletételének emlékére - Budapest" Br emlékplakett dísztokban (79mm) T:2
1509057
30668
289
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc 1520314
30669
289
Numismatik
1989. " Az Állami Pénzverőben tett látogatás emlékére" fém emlékérem (42mm) T:2(PP) peremen kis kopás 1462471
30670
289
Numismatik
1992. "1956-os forradalom" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:2
1488335
30671
289
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." bronzozott Cu emlékérem műanyag tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
1523212
30672
289
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" fém emlékérem (42,5mm) T:2 1523227
30673
289
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF