Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 154

1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (0.640), plombált műanyag tokban T:1 patina
30662.

Rufpreis:
3 000 HUF

1984. "Magyarország - Franciaország Bélyegkiállítás - Budapest 1984" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (107mm) T:1-
30663.

Rufpreis:
800 HUF

1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), plombált műanyag tokban T:1
30664.

Rufpreis:
3 000 HUF

1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1
30665.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza - Szabolcs vezér" hollóházi porcelán plakett (62mm) + 2000."SFOR Hungary - Magyar Műszaki Kontingens parancsnokától - Műszaki nap" mázzal bevont kerámia plakett (86mm) T:1-
30666.

Rufpreis:
1 000 HUF

1988. "A finn-magyar gyógyszálló alapkőletételének emlékére - Budapest" Br emlékplakett dísztokban (79mm) T:2
30667.

Rufpreis:
800 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc
30668.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. " Az Állami Pénzverőben tett látogatás emlékére" fém emlékérem (42mm) T:2(PP) peremen kis kopás
30669.

Rufpreis:
1 600 HUF

1992. "1956-os forradalom" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:2
30670.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." bronzozott Cu emlékérem műanyag tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30671.

Rufpreis:
1 000 HUF

30672.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2
30673.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF