Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1509162
30674
289
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1523218
30675
289
Numismatik
1994. "II.Alexij patriarcha magyarországi látogatása" fém emlékérem (42,5mm) T:2
1523224
30676
289
Numismatik
1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (33mm) T:1 1505284
30677
289
Numismatik
1999. "Helyreállítás - Újjáépítés" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
1521065
30678
289
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1 (PP) 1523222
30679
289
Numismatik
2000. "Naptárérem / Metal Art Nemesfémipari RT." fém emlékérem (42mm) T:1(PP)
1521068
30680
289
Numismatik
2000. "Naptárérem" fém emlékérem, hátoldalán Pesterzsébet címerével, műanyag tokban (42mm) T:1(PP) patina 1523963
30681
289
Numismatik
2000. "Kvassay Jenő 1850-1919 / A vízjogi törvény megalkotásának 115. évfordulóján" Br emlékérem (42mm) T:1- 1455336
30682
289
Numismatik
2001. "Kemény János-díj" a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság által adományozott Br díjplakett (315g/84mm) T:1- / Hungary 2001. "Kemény János-díj" Br Award plaque by the John von Neumann Computer Society (315g/84mm) C:AU
1522427
30683
289
Numismatik
2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem dísztokban (31,28g/0.999/42,5mm) T:PP 1462572
30684
289
Numismatik
2005. "1 Lipót krajczár / A budafoki Szent Lipót Templomért 2003-2005" fém emlékérem (22mm) T:2 fo.
1488072
30685
289
14000
Numismatik
2006. "28. Úszó-Európa-Bajnokság / Szinkronúszás" jelzett Herendi porcelán díjérem (3x) arany, ezüst és bronzérmek, angol nyelven feliratozva, mellszalaggal, eredeti szervezői (?) kartondobozban (85,5mm) T:1 / Hungary 2006. "28th European Swimming Championship / Synchronised Swimming" marked Herendi porcelain medal (3x) gold, silver and bronze medals, in english language on ribbon, with genuine organizers(?) cardboard box (85,5mm) C:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF