Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 154

30674.

Rufpreis:
1 000 HUF

1994. "II.Alexij patriarcha magyarországi látogatása" fém emlékérem (42,5mm) T:2
30675.

Rufpreis:
1 000 HUF

1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (33mm) T:1
30676.

Rufpreis:
800 HUF

1999. "Helyreállítás - Újjáépítés" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
30677.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1 (PP)
30678.

Rufpreis:
1 000 HUF

2000. "Naptárérem / Metal Art Nemesfémipari RT." fém emlékérem (42mm) T:1(PP)
30679.

Rufpreis:
1 000 HUF

2000. "Naptárérem" fém emlékérem, hátoldalán Pesterzsébet címerével, műanyag tokban (42mm) T:1(PP) patina
30680.

Rufpreis:
1 000 HUF

2000. "Kvassay Jenő 1850-1919 / A vízjogi törvény megalkotásának 115. évfordulóján" Br emlékérem (42mm) T:1-
30681.

Rufpreis:
1 000 HUF

2001. "Kemény János-díj" a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság által adományozott Br díjplakett (315g/84mm) T:1- / Hungary 2001. "Kemény János-díj" Br Award plaque by the John von Neumann Computer Society (315g/84mm) C:AU
30682.

Rufpreis:
6 000 HUF

2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem dísztokban (31,28g/0.999/42,5mm) T:PP
30683.

Rufpreis:
5 000 HUF

2005. "1 Lipót krajczár / A budafoki Szent Lipót Templomért 2003-2005" fém emlékérem (22mm) T:2 fo.
30684.

Rufpreis:
1 400 HUF

2006. "28. Úszó-Európa-Bajnokság / Szinkronúszás" jelzett Herendi porcelán díjérem (3x) arany, ezüst és bronzérmek, angol nyelven feliratozva, mellszalaggal, eredeti szervezői (?) kartondobozban (85,5mm) T:1 / Hungary 2006. "28th European Swimming Championship / Synchronised Swimming" marked Herendi porcelain medal (3x) gold, silver and bronze medals, in english language on ribbon, with genuine organizers(?) cardboard box (85,5mm) C:UNC
30685.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF