Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 154

Madarassy Walter (1909-1994) 1972. "Richter Gedeon - Magyar Gyógyszerészeti Társaság" Br emlékérem, dísztokban (87mm) T:2
30602.

Rufpreis:
6 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
30603.

Rufpreis:
1 600 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2,2- (PP) ph.
30604.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:BU
30605.

Rufpreis:
1 000 HUF

Major Aladár (1878-1970) 1957. "Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján" Br emlékérem márvány talpon (érem 35mm, márvány 100x67x16mm) T:2
30606.

Rufpreis:
4 000 HUF

Percz János (1920-2000) 1978. "A meztelen próféta" Br egyoldalas plakett (88mm) T:2
30607.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

30608.

Rufpreis:
4 000 HUF

30609.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

30610.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Rajki László (1939-) 1986. "MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub" peremén jelzett Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH1
30611.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rajki László (1939-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Ag emlékérem (35g/0.835/42mm) T:2(PP)
30612.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rajki László (1939-) 1987. "Darvas József - A legnagyobb magyar falu  / 75 éve született" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42mm) T:2(PP)
30613.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF