Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 154
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1522938
30602
289
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1972. "Richter Gedeon - Magyar Gyógyszerészeti Társaság" Br emlékérem, dísztokban (87mm) T:2 1471817
30603
289
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
1521103
30604
289
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2,2- (PP) ph. 1509151
30605
289
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:BU 1525339
30606
289
Numismatik
Major Aladár (1878-1970) 1957. "Nagykőrösi Állami Arany János Gimnázium 40 éves - Arany János születésének 140., halálának 75. évfordulóján" Br emlékérem márvány talpon (érem 35mm, márvány 100x67x16mm) T:2
1522108
30607
289
14000
Numismatik
Percz János (1920-2000) 1978. "A meztelen próféta" Br egyoldalas plakett (88mm) T:2
1435756
30608
289
Numismatik
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF 1488555
30609
289
11000
Numismatik
1510314
30610
289
6500
Numismatik
1493436
30611
289
Numismatik
Rajki László (1939-) 1986. "MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub" peremén jelzett Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH1
1464658
30612
289
Numismatik
Rajki László (1939-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Ag emlékérem (35g/0.835/42mm) T:2(PP)
1464695
30613
289
Numismatik
Rajki László (1939-) 1987. "Darvas József - A legnagyobb magyar falu / 75 éve született" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42mm) T:2(PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF