Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 154

Bognár György (1944-) 1993. "Antall József, A Magyar Köztársaság miniszterelnöke 1932-1993 / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" Ag emlékérem  (25,18g/0.925/42,5mm) T:2 (PP)
30554.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30556.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem (5,77g/0.835/27mm) T:1-(PP)
30557.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem fém foglalatban fém keretben lánccal (0.835/27mm) T:1-(PP)
30558.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP)
30559.

Rufpreis:
2 000 HUF

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1938. "Országos Magyar- Lengyel Diákszövetség 1928-1938" Br plakett eredeti, sérült dísztokban (39x73mm) T:2
30560.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. "Téli Sporthét Balatonkenesén" Br plakett (153,3g/74mm) T:2 / Hungary 1942. "Winter's Sports week in Balatonkenese" Br plaque. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (153,3g/74mm) C:XF
30561.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Kabay János A Magyar Morfingyártás megalapítója 1896-1936 / Alkaloida Vegyészeti Gyár Alapítási Év 1927" Br plakett, eredeti, kicsit sérült tokban (68mm) T:2
30562.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

30563.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Arany János"  kétoldalas Br plakett, peremén sorszámozott "100/6" (117mm) T:2
30564.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti díszdobozban (94,5mm és 95mm) T:2,2- kis patina
30565.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF