Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

Dawid Stenhouse: Glasgow Its municipal undertakings and Enterprises. 1931. 136p. Sok képpel. / With many pictures
15012.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Kaffka Károly (szerk.): Az Utas Könyve. (Kiegészítő füzet) Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Magyar Felvidék részletes ismertetője. 1938. kiadás kiegészítő füzete. Budapest, 1939, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség, XII+99 p. + 1 t. Kiadói tűzött papírkötés.
15013.

Rufpreis:
4 000 HUF

15014.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Frank-Kunszt-Rausch: Magyarország fürdőinek, ásványvizeinek, üdülőhelyeinek ismertetése Magyarország fürdőtérképével. Bp., 1933, Pátria. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15015.

Rufpreis:
4 000 HUF

A Közlekedési- és Metróépítő Vállalat története, tevékenysége 1948-1992. Összeáll.: Háberl József. Bp., 2013, Consultant Mérnöki Iroda Kft. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15016.

Rufpreis:
4 000 HUF

dr. Szabó Dezső (szerk.): A 100 éves Budapest tömegközlekedésének története 1873-1973. Bp., 1973, Budapesti Közlekedési Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben.
15017.

Rufpreis:
2 000 HUF

Königlich Ungarische Staatsbahnen. Das Ungarische Tiefland und Siebenbürgen. Budapest, 1914, Erdélyi K.U.K. Graphische Hofkunstanstalt, 47 p. Kiadói papírkötés. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Királyi Magyar Államvasutak. A Magyar Alföld és Erdély. Német nyelven. Némileg kopott borítóval. / Paperbinding, in german language. The cover is slightly worn.
15018.

Rufpreis:
3 000 HUF

Megyer József: Spanyolországi napló. Madrid, 1965, Ernesto Gimenez. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos illusztrált papírborító. Jó állapotban.
15019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. 82 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép állapotban.
15020.

Rufpreis:
8 000 HUF

Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 267 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, számos képpel illusztrálva. Nagyon szép, hibátlan állapotban.
15021.

Rufpreis:
6 000 HUF

Baktay Ervin: A világ tetején I-II kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. I-II. kötet. Hatvan és negyvenegy képpel és két térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt., 312+144 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép állapotban.
15022.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat, kis elszíneződéssel az első kötet gerincén. Nagyon szép állapotban.
15023.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF