Baktay Ervin: A világ tetején I-II kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. I-II. kötet. Hatvan és negyvenegy képpel és két térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt., 312+144 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép állapotban.