https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Erődi Béla: A szentföldön. Budapest, 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Második kiadás, 264 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. A borítója maszatos. A kötése laza. A térkép hiányzik.
1
15120.

Erődi Béla: A szentföldön. Budapest, 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Második kiadás, 264 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Volt könyvtári példány. A borítója maszatos. A kötése laza. A térkép hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baktay Ervin: Hindusztán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
15121.

Baktay Ervin: Hindusztán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
1
15122.

Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.
1
15123.

Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leonid Breitfuss: Das Nordpolargebiet. Seine Natur, Bedeutung und Erforschung. Berlin, 1943. Springer-Verlag
1
15124.

Leonid Breitfuss: Das Nordpolargebiet. Seine Natur, Bedeutung und Erforschung. Berlin, 1943. Springer-Verlag

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szászy Istvánné: Számum kerekedik. Közelkeleti élmények békében, és háborúban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 188 p. Kiadói félvászon kiadói szakadozott papírborítóban.
1
15125.

Szászy Istvánné: Számum kerekedik. Közelkeleti élmények békében, és háborúban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 188 p. Kiadói félvászon kiadói szakadozott papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erich Wustmann: A vörös hegyek indiánjai. Fordította Elek István. Bp, 1960, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér és színes fotókkal.
1
15126.

Erich Wustmann: A vörös hegyek indiánjai. Fordította Elek István. Bp, 1960, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér és színes fotókkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.
1
15127.

Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.
1
15128.

Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén, készítette Greguss György. A kézzel írt és illusztrált eredeti fakszimile kiadása. Optimum Kiadó, é.n. Illusztrált tékával
1
15129.

Utazás Keleten (1881) Őfelsége `Zrínyi` korvettjén, készítette Greguss György. A kézzel írt és illusztrált eredeti fakszimile kiadása. Optimum Kiadó, é.n. Illusztrált tékával

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Etherton, P. T.: A Mount Everest átrepülése. Bp., [1935], Franklin. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15130.

Etherton, P. T.: A Mount Everest átrepülése. Bp., [1935], Franklin. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Touring Club Italiano. Italien. De Blauen Führer. Herausgeber: Francis Ambriére. Paris,  1955 Les Guides Bleus Hachette. Kiadói egészvászon-kötésben, számos térképpel.
1
15131.

Touring Club Italiano. Italien. De Blauen Führer. Herausgeber: Francis Ambriére. Paris, 1955 Les Guides Bleus Hachette. Kiadói egészvászon-kötésben, számos térképpel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse