Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

Peter Freuchen: Meine Gröndländische Jugend. Zürich-Wien-Prag, é.n., Büchergilde Gutenberg. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés./ Linenbinding, with spotty cover, in German language.
15108.

Rufpreis:
2 000 HUF

15109.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Benkő Samu. Bukarest, 1966, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15110.

Rufpreis:
1 000 HUF

15111.

Rufpreis:
2 000 HUF

W.B. Seabrook: Harcos beduinok között. A világjárás hősei. Fordította: Havas József. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., é.n, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
15112.

Rufpreis:
1 200 HUF

15113.

Rufpreis:
3 000 HUF

A világ legszebb helyei (szerk.: Ágoston Zoltán). Pécs, 2008, Pécsi Direkt Kft. Alexandra Kiadója. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15114.

Rufpreis:
800 HUF

Cholnoky Jenő: Amerika. A föld élete IV. kötet. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, fekete-fehér fotókkal, a melléklet hiányzik. Jó állapotban.
15115.

Rufpreis:
1 200 HUF

15116.

Rufpreis:
1 000 HUF

Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán Földrajzi Ábrázata. Bp., 1945, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon kötés, egészoldalas fekete-fehér képekkel. Jó állapotban.
15117.

Rufpreis:
3 000 HUF

15118.

Rufpreis:
2 000 HUF

15119.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF