Porzellan

Zahl der Lose: 75

Jelzett matricás csésze és alj (2 db), hibátlan, eredeti dobozában
11124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai erotikus jeleneteket ábrázoló aljzószer tartó. Kézzel festett, fém rátétes, jelzett, hibátlan./  Chinese porcelain love-potion holder with erotic images painted on it. With metal onlay. d:11 cm
11125.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

5 db porcelán macska figura, köztük jelzettek, különböző méretben
11126.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

5 db macska figura, köztük 1 db kerámia, különböző méretben
11127.

Rufpreis:
2 000 HUF

"HUNFILA 2009" feliratú porcelán sörös korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
11128.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes városképes porcelán emlékkorsó (Sopron, Győr, Buda, Budapest..stb.), 9 db, Alföldi és Hollóházi porcelán, matricás, jelzett, hibátlanok, 11 cm. és 20 cm. közötti méretben.
11129.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

5 db porcelán falitányér, matricásak, hibátlanok, d: 16 és 24,5 cm
11130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kínai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11131.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kézzel festett szecessziós aufsatz, jelzett (B), kopott, hajszálrepedéssel, d:24 cm, m:13 cm
11132.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzett szovjet teás csésze aljjal, kézzel festett, hibátlan
11133.

Rufpreis:
2 000 HUF

Máz alatt festett kobaltkék látképes gyümölcsös tál, jelzett, máz alatti repedésekkel, d: 31 cm
11134.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai teáskészlet (Kanna, 6 csésze), matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában, kanna: m: 17 cm., csésze: 6x4 cm.
11135.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF