Porzellan

Zahl der Lose: 75

11112.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hutschenreuther csésze és alj +süteményes tányér, matricás, jelzett
11113.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal love cup, matricás, jelzett, hibátlan
11114.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Trettau csésze és alj + süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan
11115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rosenthal karácsonyi limitált dísz tányér, jelzett, apró karcolással, matricás, d:24,5 cm
11116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tripits mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reichenbach mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF

11119.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11120.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bavaria repülős porcelán tányér, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm
11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Párocska, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm
11122.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai nő figura, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, m: 38 cm.
11123.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF