Porzellan

Zahl der Lose: 75

Drasche Porcellán Fayencegyár, Köszénbánya s Téglagyár Társulat Budapesten patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, sérült m:16 és 26 cm/ Large vintage pharmacy mortar and pestle, damaged
11100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gránit mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz hibával, kopott, d:23 cm
11101.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche porcelán kiöntő és mérőedény, jelzett, hibátlan. m: 16 cm
11102.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincum különféle virágmintás porcelán tálkák, 4 db, matrciásak, jelzettek, hibátlanok, d: 8 cm.
11104.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán rózsapár, hibátlan, jelzett, 11x6x5 cm
11105.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
11106.

Rufpreis:
2 400 HUF

Budapest Parlamentet ábrázoló Aquincum porcelán vázácska 11 cm. Jelzett, hibátlan
11107.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alka Kunst fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm
11108.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Schumann áttört szélű tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyitra, Unterweissbach mini emlékváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm.
11110.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1938 Kassa visszatért! mini emlék pohárka, Victoria porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, 6x4 cm.
11111.

Rufpreis:
3 000 HUF
21

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF