Porzellan Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1522685
11100
289
Drasche Porcellán Fayencegyár, Köszénbánya s Téglagyár Társulat Budapesten patikai porcelán mozsár törővel, jelzett, sérült m:16 és 26 cm/ Large vintage pharmacy mortar and pestle, damaged 1486399
11101
289
Gránit mélytányér, kézzel festett, jelzett, máz hibával, kopott, d:23 cm 1523375
11102
289
Drasche porcelán kiöntő és mérőedény, jelzett, hibátlan. m: 16 cm 1524741
11103
289
1524723
11104
289
Aquincum különféle virágmintás porcelán tálkák, 4 db, matrciásak, jelzettek, hibátlanok, d: 8 cm. 1527055
11105
289
Aquincumi porcelán rózsapár, hibátlan, jelzett, 11x6x5 cm 1527096
11106
289
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
1527508
11107
289
Budapest Parlamentet ábrázoló Aquincum porcelán vázácska 11 cm. Jelzett, hibátlan 1522204
11108
289
Alka Kunst fedeles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm
1522093
11109
289
Schumann áttört szélű tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm 1524786
11110
289
2200
Nyitra, Unterweissbach mini emlékváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 11 cm.
1524783
11111
289
1938 Kassa visszatért! mini emlék pohárka, Victoria porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, 6x4 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF