Juwelen

Zahl der Lose: 174

Koronás ezüst(Ag) díszkanál, jelzett  / Crown silver spoon, h: 11 cm, nettó: 12,6 g
19144.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Bled zománcozott ezüst(Ag) díszkanál, jelzett  / Bled enameled silver spoon, h:10,4 cm, bruttó: 8,2 g
19145.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst (Ag.) tálkák (3db), jelzett,  d:9-15 cm, nettó:160 g
19146.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Ezüst (Ag.) hamutartó, jelzett,  d:12 cm, nettó:53 g
19147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g
19148.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, h: 20-22 cm, nettó:154 g
19149.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) szelence "K. F." monogrammal, jelzett, d: 3,5 cm, nettó 25 g
19150.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Ezüst fűszertartó dianás jelzéssel, mesterjeggyel 24 g / Silver spice holder 5,5x3,2 cm
19151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag.) teaszűrő, jelzett, mesterjeggyel, h: 22 cm, nettó:110 g
19152.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, kis horpadással,   Ag, jelzett, nettó:18gr., d:4cm/ Silver spice holder with frosted glass insert, small dents, Ag, marked, net: 18gr, d. 4cm
19153.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1920 Angol ezüst(Ag) cigarettatárca díszdobozban. Hibátlan, szép állapotú Birmingham, Joseph Gloster Ltd. jelzett. 12x9 cm / Silver cigarette holder, bruttó 164,2 g
19154.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst tortalapát, Ag, jelzett, cizelált, nettó:151gr., 26cm/ Silver cake shovel, Ag, marked, chiseled, net:, 26cm 151gr
19155.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF