Juwelen Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512175
19144
288
3200
Jewellery
Koronás ezüst(Ag) díszkanál, jelzett / Crown silver spoon, h: 11 cm, nettó: 12,6 g 1512173
19145
288
Jewellery
Bled zománcozott ezüst(Ag) díszkanál, jelzett / Bled enameled silver spoon, h:10,4 cm, bruttó: 8,2 g 1515413
19146
288
17000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tálkák (3db), jelzett, d:9-15 cm, nettó:160 g
1515398
19147
288
Jewellery
Ezüst (Ag.) hamutartó, jelzett, d:12 cm, nettó:53 g 1488970
19148
288
Jewellery
Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g
1516408
19149
288
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, h: 20-22 cm, nettó:154 g 1516562
19150
288
Jewellery
Ezüst (Ag.) szelence "K. F." monogrammal, jelzett, d: 3,5 cm, nettó 25 g 1514824
19151
288
Jewellery
Ezüst fűszertartó dianás jelzéssel, mesterjeggyel 24 g / Silver spice holder 5,5x3,2 cm 1515355
19152
288
Jewellery
Ezüst (Ag.) teaszűrő, jelzett, mesterjeggyel, h: 22 cm, nettó:110 g
1460451
19153
288
Jewellery
Ezüst fűszertartó csiszolt üvegbetéttel, kis horpadással, Ag, jelzett, nettó:18gr., d:4cm/ Silver spice holder with frosted glass insert, small dents, Ag, marked, net: 18gr, d. 4cm
1512135
19154
288
40000
Jewellery
cca 1920 Angol ezüst(Ag) cigarettatárca díszdobozban. Hibátlan, szép állapotú Birmingham, Joseph Gloster Ltd. jelzett. 12x9 cm / Silver cigarette holder, bruttó 164,2 g
1460439
19155
288
28000
Jewellery
Ezüst tortalapát, Ag, jelzett, cizelált, nettó:151gr., 26cm/ Silver cake shovel, Ag, marked, chiseled, net:, 26cm 151gr
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF