https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwelen

Zahl der Lose: 174

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst(Ag) virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 2,4 g
1
19132.

Ezüst(Ag) virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 2,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) gravírozható karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 12,4 g
1
19133.

Ezüst(Ag) gravírozható karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 12,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,8 cm, nettó: 8,2 g
1
19134.

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,8 cm, nettó: 8,2 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Ezüst(Ag) "II. Preis Hubertus-Jagd 1908" vadászdíj, jelzett, 8x7,5 cm, nettó: 84,9 g
1
19135.

Ezüst(Ag) "II. Preis Hubertus-Jagd 1908" vadászdíj, jelzett, 8x7,5 cm, nettó: 84,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag.) mini váza, jelzett, m:5,5 cm, nettó:31 g
1
19136.

Ezüst (Ag.) mini váza, jelzett, m:5,5 cm, nettó:31 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csavart fülű ezüst(Ag) tejkiöntő, jelzett, m: 7 cm, nettó: 101,9 g / Silver milk jar
1
19137.

Csavart fülű ezüst(Ag) tejkiöntő, jelzett, m: 7 cm, nettó: 101,9 g / Silver milk jar

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) cilinder formájú hamuzó, jelzett, 4x6x6,5 cm, nettó: 39,8 g
1
19138.

Ezüst(Ag) cilinder formájú hamuzó, jelzett, 4x6x6,5 cm, nettó: 39,8 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g
1
19139.

Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) kétágú villa, 2 db, jelzett, h: 15 cm, nettó: 25 g
1
19140.

Ezüst(Ag) kétágú villa, 2 db, jelzett, h: 15 cm, nettó: 25 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) névjegykártyatartó zománcberakással, jelzett, 8x5,3x1 cm, bruttó: 90,5 g
1
19141.

Ezüst(Ag) névjegykártyatartó zománcberakással, jelzett, 8x5,3x1 cm, bruttó: 90,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett / Silver sugar-nipper, h: 13 cm, nettó: 45,6 g
1
19142.

Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett / Silver sugar-nipper, h: 13 cm, nettó: 45,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Ezüst (Ag.) monogramos szalvéta gyűrű, h:6 cm nettó:48 g
1
19143.

cca 1900 Ezüst (Ag.) monogramos szalvéta gyűrű, h:6 cm nettó:48 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse