Siklóssy László: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Rakovszky Iván előszavával. Hogyan épült Budapest? (1870-1930). Bp., 2004, Építési Forum Alapítvány-Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Egy kihajtható színes térképpel, fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászonkötésben. Az 1931-es kiadás reprint kiadása. Szép állapotban.