Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD

Beschreibung:

Budapesti Képeskönyv. Összeállította Genthon István és Nyilas-Kolb Jenő. Előszóval elláta Kovácsházy Vilmos. Magyyar Tájak, magyar városok. II. Budapest. Bp., [1937], Somló Béla, 157 p. Kiadói javított gerincű aranyozott egészvászon-kötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor