Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 152

Világjárók sorozat 3 kötete, valamint egy másik utikönyv:   Molnár Gábor: Jaguárországban. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. James Ramsey Ullman: A Himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Bp., 1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon. A Kon-Tiki expedíció. Bp., 1962, Gondolat. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.  Németh Imre: Őserdők mélyén. Magyar László regényes életrajza. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon kötés,
15060.

Rufpreis:
1 000 HUF

15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

15062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hallwag Golden Books 18 kötete (Egyiptom, Mexiko, Belgium, Portugália, Hollandia, Spanyolország, Japán, Svájz, Nagy Britannia, Görögország, USA, Ausztria, Róma, Velence, Firenze, Párizs, Bécs, New York). Bern, 1957-1968, Hallwag A.G. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, több nyelven, rengeteg fekete-fehér és színes fotóval./ 18 pieces of the Hallwag Golden Books series. Paperbinding, in lot of language.
15063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán Földrajzi Ábrázata. Bp., 1945, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon kötés, egészoldalas fekete-fehér képekkel. Jó állapotban.
15064.

Rufpreis:
3 000 HUF

15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

15066.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Kézikönyve I-III. Handbook of Budapest. Bp., 1998, Ceba. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában. Kiváló állapotban.
15067.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Cholnoky Jenő: Amerika. A föld élete IV. kötet. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, fekete-fehér fotókkal, a melléklet hiányzik. Jó állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF

15069.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15070.

Rufpreis:
1 000 HUF

15071.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF