Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott borítóval.
Hargitai Miklós, Vizmathy Csilla: Svédország. Budapest, 2005, Tábla és Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér fotókkal, és fekete-fehér térképekkel illusztrálva, valamint egy térképmelléklettel.
Fejezetek a 150 éves Debrecen-Nyíregyháza-Miskolc vasútvonal történetéből. Szerk.: Csizmadia Tamás, Smid Norbert. Bp., 2009, MÁV Zrt. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Szabó Menyhért dedikációjával!
Roma parte II. Milano, 1942, Consociazone Turisctica Italina. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, az elülső kötéstábla leszakadt, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, olasz nyelven. / Paperbinding, with lot of black and white pictures, in italian language. The cover damaged.
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói modern műbőrkötésben.Jó állapotban.
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Budapest, 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Kiadói fűzött kartonborítóban. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. A borítója megviselt, szakadozott állapotban!
Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Szerk.: Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna. Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben. Jó állapotban.
Tarisznyás Márton: Gyergyó történeti néprajza. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papír védőborító, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Jó állapotban.