https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 336
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1452947
12566
284
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1890-1910 Az 1848-1849-es hirdetmények, térkép, stb., századfordulós másolatai, összesen 10 db
Das Lot is nicht erreichbar
1478277
12567
284
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1479160
12568
284
0
6500
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Bp., Budapest régibb és újabb címerei, címertani és történeti értekezés, írta Dr. Toldy László, restaurált, 22p
Das Lot is nicht erreichbar
1481445
12569
284
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Kakas Márton - Sipulusz lapja. egy szám. Egy Kakas Márton albuma (hiányos), valamint 14 db Pillangó c. újság egybe kötve. 1454853
12570
284
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört, a borító enyhén viseltes. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről. 800 p. (28×22 cm)
Das Lot is nicht erreichbar
1474107
12571
284
0
7000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 a Szőlő és borgazdasági lapok 2. évf. 8 db lapszáma, számos érdekes írással
Das Lot is nicht erreichbar
1473535
12572
284
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897-1898 Wiener Männergesang-Verein farsangi dalest programja, 2 db / Faschings-Unternehmung in den Sofien-Sälen, 2 Programmblättern
Das Lot is nicht erreichbar
1478271
12573
284
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1474034
12574
284
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898-1902 a Szabók szaklapja számos lapszáma egybekötve, érdekes írásokkal, kötése elválik 1478558
12575
284
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 Nyíregyháza, Nyírvidék, Szabolcs vármegye hivatalos lapja XIX. évfolyam 28. szám 1478170
12576
284
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 Hamburg, IX. Deutsches Turnfest in Hamburg (IX. Német Tornászünnep), A magyar tornászok névsora, belépőkártyák, 3 db
Das Lot is nicht erreichbar
1478293
12577
284
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse