https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 336

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1890-1910 Az 1848-1849-es hirdetmények, térkép, stb., századfordulós másolatai, összesen 10 db
1
12566.

cca 1890-1910 Az 1848-1849-es hirdetmények, térkép, stb., századfordulós másolatai, összesen 10 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
1
12567.

1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896 Bp., Budapest régibb és újabb címerei, címertani és történeti értekezés, írta Dr. Toldy László, restaurált, 22p
1
12568.

1896 Bp., Budapest régibb és újabb címerei, címertani és történeti értekezés, írta Dr. Toldy László, restaurált, 22p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1896 Kakas Márton - Sipulusz lapja. egy szám. Egy Kakas Márton albuma (hiányos), valamint 14 db Pillangó c. újság egybe kötve.
1
12569.

1896 Kakas Márton - Sipulusz lapja. egy szám. Egy Kakas Márton albuma (hiányos), valamint 14 db Pillangó c. újság egybe kötve.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1897 Nagy Miklós (szerk.):  Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört, a borító enyhén viseltes. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről. 800 p. (28×22 cm)
1
12570.

1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört, a borító enyhén viseltes. Benne többek között hosszú képes beszámoló a budapesti Belváros bontásáról, átépítéséről. 800 p. (28×22 cm)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1897 a Szőlő és borgazdasági lapok 2. évf. 8 db lapszáma, számos érdekes írással
1
12571.

1897 a Szőlő és borgazdasági lapok 2. évf. 8 db lapszáma, számos érdekes írással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1897-1898 Wiener Männergesang-Verein farsangi dalest programja, 2 db / Faschings-Unternehmung in den Sofien-Sälen, 2 Programmblättern
1
12572.

1897-1898 Wiener Männergesang-Verein farsangi dalest programja, 2 db / Faschings-Unternehmung in den Sofien-Sälen, 2 Programmblättern

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
1
12573.

1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1898-1902 a Szabók szaklapja számos lapszáma egybekötve, érdekes írásokkal, kötése elválik
1
12574.

1898-1902 a Szabók szaklapja számos lapszáma egybekötve, érdekes írásokkal, kötése elválik

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1898 Nyíregyháza, Nyírvidék, Szabolcs vármegye hivatalos lapja XIX. évfolyam 28. szám
1
12575.

1898 Nyíregyháza, Nyírvidék, Szabolcs vármegye hivatalos lapja XIX. évfolyam 28. szám

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1898 Hamburg, IX. Deutsches Turnfest in Hamburg (IX. Német Tornászünnep), A magyar tornászok névsora, belépőkártyák, 3 db
1
12576.

1898 Hamburg, IX. Deutsches Turnfest in Hamburg (IX. Német Tornászünnep), A magyar tornászok névsora, belépőkártyák, 3 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
1
12577.

1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse