Drucksachen

Zahl der Lose: 336

1910 A Resiczai Falepároló Részvénytársaság alapszabályai, okmánybélyeggel, 38p
12615.

Rufpreis:
1 400 HUF

12616.

Rufpreis:
4 000 HUF

12617.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Az Adria biztosítótársaság dekoratív litografált borítékja, benne kis levélborítékokkal / Nice litho envelope of the Adria insurance Co. 20x15 cm
12618.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1911-1913 A Magyar Iparművészet c. újság 12 db száma, kettő kivételével jó állapotban.
12619.

Rufpreis:
5 000 HUF

1912-1930 Nyugat folyóirat számok, 4 db (V. évf. 8., 23. XIX. évf. 8 szám, XXIII. évf. 13. sz.), változó, többnyire szakadozott, széteső állapotban.
12620.

Rufpreis:
3 000 HUF

12621.

Rufpreis:
6 000 HUF

1912 Bp., II/a. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, kihajtható térképpel, 23p
12622.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1913 Temesvár, Temesvári Hírlap 11. évfolyamának 102. száma 30fillér okmánybélyeggel
12623.

Rufpreis:
1 400 HUF

1913 Bp., III. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, 25p
12624.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
9

12625.

Rufpreis:
1 800 HUF

1913 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XI. évfolyam 1912-1913. Kiadja Regnum Marianum. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és nyomda Rt. Egybekötve, viseltes félvászon kötésben.
12626.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF