https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 336
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1475874
12615
284
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1910 A Resiczai Falepároló Részvénytársaság alapszabályai, okmánybélyeggel, 38p 1396396
12616
284
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1257941
12617
284
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1480988
12618
284
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Az Adria biztosítótársaság dekoratív litografált borítékja, benne kis levélborítékokkal / Nice litho envelope of the Adria insurance Co. 20x15 cm 1478060
12619
284
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1911-1913 A Magyar Iparművészet c. újság 12 db száma, kettő kivételével jó állapotban. 1476071
12620
284
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912-1930 Nyugat folyóirat számok, 4 db (V. évf. 8., 23. XIX. évf. 8 szám, XXIII. évf. 13. sz.), változó, többnyire szakadozott, széteső állapotban. 1396374
12621
284
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
Das Lot is nicht erreichbar
1479164
12622
284
0
4600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1912 Bp., II/a. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, kihajtható térképpel, 23p 1475887
12623
284
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913 Temesvár, Temesvári Hírlap 11. évfolyamának 102. száma 30fillér okmánybélyeggel 1479180
12624
284
0
4600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913 Bp., III. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, 25p 1299208
12625
284
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1480071
12626
284
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1913 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XI. évfolyam 1912-1913. Kiadja Regnum Marianum. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és nyomda Rt. Egybekötve, viseltes félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse