Drucksachen

Zahl der Lose: 336

cca 1900 Bajsai Vojnits István Bács-Bodrog vármegye és Zombor sz. kir. város főispánja, kiadja Bitter Nándor és Fia, 65x50 cm
12579.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 Kronstadt (Brassó), R. Goldschmidt Mühlenbauanstalt - Müllermaschinen (malomgépek katalógusa, ábrákkal)
12580.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

cca 1900 Basch Árpád könyvillusztrációja, színezett nyomat, későbbi szignóval, 21x16 cm
12581.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 2 db dombornyomott, litho üdvözlő kártya / 2 itho greeting cards
12582.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár  litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm
12583.

Rufpreis:
2 000 HUF

12584.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 A trondheimi Nidaros katedrális felújítása javára kiadott jótékonysági kártyák, 2 db / Trondheim cathedral gargoyles, 2 charity cards for the benefit of the church restoration
12585.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards
12586.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards
12587.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1910 Gróf Csáky László Prakfalvi(Felvidék) Vas- és Acélgyár Rt. prospektusa
12588.

Rufpreis:
2 000 HUF

12589.

Rufpreis:
4 000 HUF

1902-1907 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Föltani Intézet 1900-1906. évi jelentéseiből. Bp., 1902-1907, Franklin-Társulat, 39+39+38+39+31+38 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
12590.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF