Drucksachen Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1476208
12579
284
Printed Materials
cca 1900 Bajsai Vojnits István Bács-Bodrog vármegye és Zombor sz. kir. város főispánja, kiadja Bitter Nándor és Fia, 65x50 cm
1475230
12580
284
Printed Materials
cca 1900 Kronstadt (Brassó), R. Goldschmidt Mühlenbauanstalt - Müllermaschinen (malomgépek katalógusa, ábrákkal) 1478525
12581
284
Printed Materials
cca 1900 Basch Árpád könyvillusztrációja, színezett nyomat, későbbi szignóval, 21x16 cm 1414581
12582
284
Printed Materials
cca 1900 2 db dombornyomott, litho üdvözlő kártya / 2 itho greeting cards
1360959
12583
284
Printed Materials
cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm
1378073
12584
284
Printed Materials
1441095
12585
284
Printed Materials
cca 1900 A trondheimi Nidaros katedrális felújítása javára kiadott jótékonysági kártyák, 2 db / Trondheim cathedral gargoyles, 2 charity cards for the benefit of the church restoration 1414575
12586
284
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards
1414577
12587
284
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards
1475193
12588
284
Printed Materials
cca 1900-1910 Gróf Csáky László Prakfalvi(Felvidék) Vas- és Acélgyár Rt. prospektusa
1478358
12589
284
Printed Materials
1478476
12590
284
Printed Materials
1902-1907 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Föltani Intézet 1900-1906. évi jelentéseiből. Bp., 1902-1907, Franklin-Társulat, 39+39+38+39+31+38 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF