Porzellan Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1460080
11112
282
2 db Aquincumi figurális porcelán: cipőt fűző kisfiú + öltözködő kislány, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 1460037
11113
282
Aquincumi ragadozómadár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 1460499
11114
282
14000
1460172
11115
282
Ironstone angol porcelán tányér, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 1458101
11116
282
Wallendorf teás csésze és alj és süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan 1445251
11117
282
Unterweissbach váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:18 cm 1460072
11118
282
Villeroy& Boch "Alyonushka" porcelán fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm 1460066
11119
282
Villeroy& Boch Rusean és Ludmilla porcelán fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm 1460069
11120
282
Villeroy& Boch "a mezei nyúl és a trojka" porcelán fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm 1460075
11121
282
Villeroy& Boch "A szarvas és Marjusa" porcelán fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm 1455260
11122
282
Bareuther Bavaria "Linz" porcelán fali tál, matricás, hátoldalán kis lepattanással, jelzett, d: 24 cm
1455189
11123
282
Lizabethan virágmintás porcelán csésze+csészealj, matricás, hibátlan, jelzett, 2 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF