Porzellan Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1455179
11124
282
Old Hall gyümölcsös kiöntő, matricás, lepattanásokkal, máz alatti repedésekkel, jelzett, m: 10 cm 1455752
11125
282
cca 1970 Royal Dux fekvő macska, fehér mázas, jelzett, hibátlan, h:18 cm, m:16 cm 1435673
11126
282
Karlsbad emlék kiöntő, kopott aranyozás, jelzés nélkül, m:13 cm 1455468
11127
282
Villeroy & Boch PAON falitányér, részben kézzel festett, hibátlan, jelzett, d:32 cm 1459822
11128
282
Porcelán edény, kézzel festett, jelzés nélkül, lekopásokkal, d: 15 cm 1457030
11129
282
Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm 1458086
11130
282
Porcelán tétel: kulacs, kiöntő, váza, kettő jelzett, hibátlanok, m:10-15 cm
1460463
11131
282
"Emlék 1942" porcelán kutyusok, jelzés nélkül, apró lepattanással, 5cm 1460068
11132
282
2200
Esernyős kislány libával, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
1460442
11133
282
Virágmintás 6 személyes teáskészlet, hibátlan, jelzett 1460527
11134
282
Porcelán emlék tányér, jelzés nélkül, hibátlan, matricás, "Szőke Pista 50. születésnapi bulija Népliget Sportcsarnok" felirattal, d:19 cm 1455263
11135
282
"Istanbul" fali tényér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF