Porzellan Zahl der Lose: 67
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1459994
11088
282
Hollóházi porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 1457872
11089
282
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1458454
11090
282
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, apró mázhibákkal, jelzett, m: 30 cm /Hand painted Hollóházi porcelain nude 1217106
11091
282
Hollóházi porcelán kis dobozka, gyertyatartó, Alföldi Porcelán sörös korsó, matricásak, jelzettek, hibátlanok, 9x8x4 cm, m: 4,5 és 20 cm 1460105
11092
282
Hollóházi aranyhal pár, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 1460056
11093
282
Hollóházi liba és egy jelzett sirály, kézzel festett, hibátlan, m:17 és 16 cm
1459062
11094
282
Hollóházi virágmintás porcelán dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, 13x11x3,5 cm 1434401
11095
282
Hollóházi totyogó liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
1420245
11096
282
Hollóházi márvány váza, régi Zrinyi Miklós Katonai Akadémia címerével, jelzett, kopott, m:30 cm
1420113
11097
282
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, kopott, m: 30 cm 1420335
11098
282
Hollóházi váza tétel: összesen: 4 db 5-17 cm, matricás, kopott, jelzett 1457039
11099
282
Hollóházi szatmári szilva porcelán butykos, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF